Pořídit si špičkové gastro vybavení do kuchyně je rozhodně první krok k tomu, jak vařit lépe, úsporněji a kvalitněji, ale ani sebelepší vybavení Vám nepomůže, pokud s ním neumíte zacházet. Pak jste jen zbytečně utratili spoustu peněz, možná se i zadlužili, ale Vaše úroveň se nijak neposunula. Buď nové vybavení kuchaři nepoužívají vůbec, anebo hůř, špatně.

Jasně, na internetu se jistě dají najít kdejaká videa a návody, ale vlastní zkušenost a rady na míru to nikdy nenahradí. Pak také záleží na tom, kdo Vám ty rady dává. Pokud máte v gastronomii dobré známe, můžete získat rady od nich, obzvlášť pokud už stejné vybavení mají a používají, mohou být i velmi cenné, ale pak je to otázka času a efektivity, pokud je třeba Vaše kuchyně odlišná.

Odborník, který je přímo zaškolený na dané gastro vybavení, má mnoho zkušeností z různých provozů a je tady jen pro Vás, je rozhodně nejlepší volbou.
Kuchařský servis


Proto jsme se rozhodli Vám pomáhat na každodenní běžné bázi, a to zajištěním kuchařského servisu. Chceme nejen zlepšovat efektivitu práce kuchařů, ale i zvyšovat kvalitu používaných ingrediencí. To vše dodržujeme s ohledem na životní prostředí.

Tým odborníků se zkušenostmi z různých provozů a kuchyní je Vám k dispozici na odborné konzultace, a to buď na dálku nebo přímo ve Vašem provozu.


Samozřejmostí je odborné zaškolení ihned po instalaci, ale i během provozu, kdy se dostanete do svízelné situace nebo při zaškolení nového personálu.

Není nic jednoduššího. Kontaktujte nás, domluvte si termín, a pak už se jen učte a zlepšujte praxí pod odborným dohledem. Uvidíte, že se vaření najednou může stát mnohem snadnějším.